Kategorie

Sterowanie alarmem przez telefon – oprogramowanie

Oferta automatyki budynkowej obejmuje także oprogramowanie, które z pewnością ułatwi sterowanie przez telefon alarmem i innymi elementami systemu. Oferujemy programy do konfiguracji, do aktualizacji, a także sterowniki. Dostępne są również aplikacje mobilne służące do obsługi naszych systemów. Dzięki temu w wygodny sposób możesz sterować alarmem przez telefon. Menu użytkownika możesz łatwo dopasować do swoich potrzeb, żeby obsługa urządzeń była jeszcze bardziej komfortowa. Twoje centrum zarządzania jest zawsze pod ręką. Wystarczy włączyć aplikację i po chwili wiesz co się dzieje w całym domu. Nasze oprogramowanie pozwala na sterowanie przez telefon nie tylko alarmem.

Sterowanie ogrzewaniem przez telefon

Dzięki zastosowaniu centrali alarmowych GSM naszej firmy możliwe jest między innymi sterowanie ogrzewaniem przez telefon. Poprzez kontrolowanie temperatury za pomocą smartfona można łatwo wygenerować oszczędności. Inteligentne sterowanie urządzeniami grzewczymi umożliwia wygodne dopasowanie systemu grzewczego do własnych potrzeb. Wystarczy dobrać odpowiednie ustawienia, które wezmą pod uwagę preferencje wszystkich domowników. Efektem będzie znaczne ograniczenie strat cieplnych i wydatków za energię. System umożliwia sterowanie ogrzewaniem bez względu na źródło ciepła. Uruchamiaj ogrzewanie (np. podłogowe), kiedy tylko chcesz i ciesz się niższymi rachunkami.

Sterowanie z telefonu bramą

Z telefonu możliwe jest również sterowanie bramą. Z dowolnego miejsca możesz łatwo sterować bramą, wystarczy odpowiednia aplikacja. Nie musisz wysiadać z samochodu, gdy na zewnątrz pada deszcz. Bramę można też bez problemu otworzyć z domu bez konieczności wychodzenia. Wjeżdżanie na posesję stanie się naprawdę proste. Nie potrzebujesz nosić pilota, wystarczy telefon, który przecież zawsze masz pod ręką. Koniec z czekaniem, aż brama się otworzy. Gdy będziesz pod domem, brama będzie stała już otworem. Sterowanie z telefonu bramą to na pewno świetne rozwiązanie dla domów jednorodzinnych.