Kategorie

Centrale alarmowe GSM

Oferujemy centrale alarmowe GSM znakomicie łączące elektroniczny system sygnalizacji włamania z automatyką budynkową. Dostępne są warianty Optima oraz Neo – każdy z nich pozwala na budowę skutecznego systemu alarmowego. W ten sposób osiągnięty zostaje wysoki poziom bezpieczeństwa i niezawodności. Centrale alarmowe oparte o komunikację GSM dają znakomite efekty – umożliwiają zdalną kontrolę oraz wygodne sterowanie systemem. Nasze centrale alarmowe, wykorzystujące różne udogodnienia, stosowane są w przemyśle, monitoringu wizyjnym, a także w systemach wykrywania włamań.

 

Panele dotykowe do systemów alarmowych

Obsługa i nadzór są prostsze i wygodniejsze dzięki zastosowaniu paneli dotykowych do systemów alarmowych. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór modeli w zależności od potrzeb i wymagań. Efektowne wyświetlacze i estetyczny wygląd sprawią, że panele dotykowe bez problemu wtopią się w aranżację danego pomieszczenia. Panele przeznaczone do systemów Neo i Optima wyposażone w przejrzysty interfejs sprawią, że obsługa systemu alarmowego będzie sprawą banalnie prostą.

Moduły rozbudowy alarmu

Skuteczność centrali można zwiększyć poprzez moduły rozbudowy alarmu, które znajdują się w naszej ofercie. Moduły zwiększające liczbę wejść i wyjść kompatybilne są z naszymi systemami Neo i Optima. Modułowa konstrukcja sprawia, że system może być rozbudowany i dostosowywany do zmieniających się potrzeb użytkownika. Możliwe jest podłączenie dodatkowych elementów, co powoduje, że centrala alarmowa zmienia się w centrum sterowania automatyki budynkowej. Możliwości jest naprawdę wiele – chętnie podpowiemy najciekawsze rozwiązania!