Brak powiadomień przez ropamneo

Zaczęty przez hudy, Grudzień 24, 2019, 09:07:25

Poprzedni wątek - Następny wątek

hudy

Witam. Od dwóch dni nie dostaję żadnych powiadomień z aplikacji ropamneo. Aplikacja przestała wysyłać powiadomienia samoczynnie bez jakiejkolwiek ingerencji w oprogramowanie centrali lub ustawienia aplikacji. Narazie przeinstalowałem aplikację jednak nic to nie pomogło. Jaki może być powód takiego działania?

K@mil

Usługa RopamBridge wykupiona? Licencja nie wygasła?

Czy w ustawieniach aplikacji są zaznaczone ,,ptaszki", żeby odbierać powiadomienia push?

Czy w ustawieniach telefonu również opcja powiadomień jest włączona?
www.AudioBas.pl - Instalacje audio-video :)

hudy

Licencja wykupiona bo aplikacja i inne funkcje normalnie działają. W telefonie powiadomienia aplikacji włączone. W aplikacji ropamneo nic nie było zmieniane, również w ustawieniach centrali. Ostatnie powiadomienie jakie jest zapisane w ropamneo jest z godz 24 - 23.12. Od tamtej pory żadnego powiadomienia.

hudy

Sprawdziłem wszystko co było do sprawdzenia. W ustawieniach centrali oczywiście włączone wysyłanie wiadomości push, w ropamneo wszystko ustawione poprawnie tak samo w telefonie. Aplikacja przeinstalowana a nadal brak powiadomień. Nic nie było zmieniane przed utratą powiadomień.
Wcześniej miałem problem z podwójnymi powiadomieniami. Panowie z Ropam stwierdzili że to wina po ich stronie i po poprawkach miałem zalogować się ponownie do aplikacji. Na tydzień wszystko wróciło do normy. Jednak po tygodniu znów przychodziły podwójne powiadomienia a teraz przestały całkowicie.

K@mil

Poradziłeś sobie?
Ja od 2 dni męczę się z iPhone i powiadomieniami na centrali NeoGSMIP-64
Nawet przywróciłem iPhona do ustawień fabrycznych, kasując wszystkie dane i wiadomości na tel...
www.AudioBas.pl - Instalacje audio-video :)

hudy

Tak. U mnie okazało się że nie przeszło poprawnie odnowienie subskrypcji w sklepie google. Kase z konta mi pobrało, w sklepie google widniała informacja że subskrypcja odnowiona ale program tego nie widział. Panowie z Ropam to naprawili