Wiadomości push

Zaczęty przez K@mil, Październik 20, 2019, 10:10:04

Poprzedni wątek - Następny wątek

hudy

Witam ponownie. Jakiś czas temu mnie nie było także nie miałem okazji robić testów. Teraz mam stałe łącze do internetu (neostrada) z którym łączy się centralka poprzez wifi.
Nadal przychodzą powiadomienia push x2 lub x3. Jak Panowie z Ropam widzicie nie jest to wina operatora tylko centrali. Jakieś rozwiązania problemu?

robertm

@hudy - rozumiem ze przychodzi za dużo push? Bardzo proszę o przesłanie na maila serwis@ropam.com.pl - konfiguracji oraz pamięci zdarzeń z informacją jakie zdarzenie spowodowało otrzymanie większej ilości PUSH.

robertm

Film z testem szybkości PUSH na iOS. Maksymalny czas jaki osiągamy w testach to około 5 s.
https://youtu.be/WnssoVrAcNI

hudy

Tak wiadomości push przychodzą x2 a zdarza się także x3. Wielokrotne powiadomienia powodują wszystkie zdarzenia rozbrajanie, zazbrajanie oraz powiadomienia z czujki magnetycznej która działa jako inf o otwartej bramie.
W weekend prześlę do Państwa potrzebne dane.

K@mil

A możecie zrobić test z powiadomieniem push, ale uzbroić system i go rozbroić?
Na 6 niezależnych telefonach iOS i dwóch centralach mam spore opóźnienia do 2-5 minut.
Chodzi mi o samo uzbrojenie i rozbrojenie sytemu.
Tak jak wyżej przedstawiłem zrzuty ekranu.
www.AudioBas.pl - Instalacje audio-video :)

robertm

A jak jest ustawiony czas na wyjście ? 
Może proszę przesłać Pana konfiguracje na maila serwis@ropam.com.pl - przetestujemy dokładnie to co Pan ma ustawione.

K@mil

Działają Wam powiadomienia?
Mi od wczoraj nie. Na żadnej z dwóch centrali.
www.AudioBas.pl - Instalacje audio-video :)

hudy

U mnie też nie działają ale nic nie pisałem by nie było że znów mam jakieś problemy ;-) ale widzę że to problem "globalny"

K@mil

Dwóch moich znajomych również właśnie do mnie napisało.
Więc to na pewno nie ,,nasza" wina:)

Poczekamy na oficjalne informacje.
www.AudioBas.pl - Instalacje audio-video :)

hudy

Miałem się tym zająć (sprawdzić czy to moja wina) ale narazie walczę z aero.

K@mil

U mnie i moich klientów już działa.
Nic nie robiłem ,,grzebałem".

Zobacz jak u Ciebie :)

Rozmawiałem z serwisem - obiecali prześledzić to.
www.AudioBas.pl - Instalacje audio-video :)