Aplikacja RopamOptima - sugestie i błędy

Zaczęty przez glider33, Sierpień 19, 2016, 09:42:49

Poprzedni wątek - Następny wątek

glider33


RobertH

Cytat: glider33 w Wrzesień 27, 2018, 06:50:50
Panowie Roberci,

czy coś wam wiadomo o problemie z logowaniem po aktualizacji Androida do wersji 8.1 ?  w moim przypadku przy próbie logowania wyświetla się komunikat nieprawidłowy kod użytkownika lub hasło.

Proponuję re-instalacje app bo pewnie nie przeszły uprawnienia (ustawienia też jak widać)

przemekns

#77
U mnie jest to samo. Po aktualizacji aplikacji ropam nie moge zalogować się do aplikacji. Wywala błąd kodu. ReInstalacja aplikacji nic nie pomogła bo ustawienia sa zapisane gdzieś na telefonie. LG G6 android 8


Zmiana klucza tcp/ip pomogła

polmajk

A ja zadam takie pytanie aplikacja działa na Galaxy  S7 edge problem z pobraniem zdarzeń problem z konfiguracją termostatu . Uprawnienia i dostęp do pamięci , sms , zdjęcia  i telefon . Czy ktoś się spotkał z czymś podobnym . Na innych urządzeniach działa .

miruk

RopamOptima 1.5.9 w termostacie w tabelce nie pokazuje czasu kiedy był włączony termostat (wersja windowsowa pokazuje), widzę że jest już soft 3.5 (a u mnie 3.2), panela TPR4 też nigdy nie aktualizowałem, może to jest przyczyną?

robertm

Tak wkradł się błąd w aplikacji - co do braku wykresu działania termostatu - kolejna aktualizacja to naprawi.
Co do problemów z Galaxy  S7 edge - nie potwierdzam, w testach wszystko działa poprawnie.

podobnoja

błąd, który regularnie się powtarza:

po uruchomieniu wejścia np. otwarcie bramy X nie działa już otwarcie bramy Y i innych wejść.

Aplikację trzeba zrestartować i dopiero jest możliwość dlaszego sterowania.

Telefon: oneplus 6, andorid 9

robertm

Nie potwierdzam Pana spostrzeżenia. Jak najbardziej możliwe jest sterownie kolejno wieloma wyjściami ( bo rozumiem ze raczej o wyjścia chodzi)
Pytanie jak Ma Pan skonfigurowane wyjścia, jakie są  ustawienia widżetów w aplikacji ?