Reset do fabrycznych ustawień TPR-1

Zaczęty przez Tomasz Kordus, Październik 26, 2020, 10:28:05

Poprzedni wątek - Następny wątek

Tomasz Kordus

Witam, jak wykonać reset do ustawień fabrycznych panel TPR-1. Pytam, ponieważ chce go zaktualizowa do pracy z centralą OptimaGSm (wcześniej posiadałem NEOGSM) a niestety coś przebiega nie tak. Wszystko robione według instrukcji ale w momencie kliknięcia na panelu [przyisku UPDATE panel mrygnie na chwile na czerwona i się restaruje. Pozdrawiam.

robertm

Nie ma opcji przywrócenia do ustawień fabrycznych. Jeżeli panel jest do NeoGSM a ma współpracować z OptimaGSM to nie ma teraz komunikacji OptimaGSM-TPR-1, dlatego proszę wykonać procedurę aktualizacji poprzez załączenia zasilania.

Uruchomienie procedury:  wyłączyć zasilanie panelu, nacisnąć przycisk ZAPIS PROGRAMU DO URZĄDZENIA w PartnerGSM w zakładce Uaktualnienie a następnie włączyć zasilanie panelu TPR-1/TPR-1F
Po włączeniu zasilania panel automatycznie wchodzi w tryb aktualizacji.

Tomasz Kordus

Dziękuje za odpowiedż. Niestety bez powodzenia i przy takiej procedurze:
Wersja:1.4
Wielkość pliku:250000
Suma crc:C4FD
Uruchom bootlader w urządzeniu.
Błąd :Boot loader nie zgłosił się, powtórz procedurę.
:
panel wyświetla po podłączeniu normalne ikony i napis: start systemu, czekaj...
Port com prawidłowy, otwarty

robertm

Przewodem do programowania komunikuje się Pan bez problemu z centrala ?
Gniazdo RJ - TPR-1 możea sprawdzić czy nie jest zabrudzone.

Jeżeli wszystko zawiedzie - jedynie wysyłka do naszego serwisu.

Tomasz Kordus

Przewód napewno jest ok, ostatnio aktualizowałem centrale Optima. Złacze RJ też przeczyszczone.... Zero efektu

damian6611985

Witam. Podłączam się do tematu.
Mam pytanie jak przywrócić ustawienia fabryczne centrali neogsm ps wraz z manipulatorem dotykowym.
Zakupiłem zestaw na olx i ma chyba jakieś hasło gdyż standardowe 1111 oraz 5555 nie pasuje.
Zaznaczam że nie posiadam przewodu USB.
Proszę o pomoc.