NeoGsm - RF4/RF-4C przycisk Panik

Zaczęty przez Rufus, Czerwiec 21, 2019, 09:43:49

Poprzedni wątek - Następny wątek

Rufus

Witam
W dniu dzisiejszym zostałem podłączony do zewnętrznego operatora w celu pełnej ochrony. Centralę ogarnąłem sam wszystko super działa tak jak trzeba. Mam pytanie techniczne na pilocie mam możliwość wybrania funkcji "panik głośny" czy jest możliwość żeby ten przycisk był przyciskiem cichym , aby szło powiadomienie do operatora bez załączania syreny zewnętrznej ??

robertm

#1
Tak, jest taka możliwość.
Jak jest połączona do ochrony ?  Poprzez wejścia/wyjścia.
Jeżeli tak to można wyłączyć funkcje "Panic" i wyjście radiolinii poprzez przekaźnik podłączyć do nadajnika ochrony.

Rufus

Witam
Z tego co Pamiętam zbierane mamy trzy sygnały , Alarm włamanie, panik (napad) , i brak AC. dwa sygnały mam brane z głównej płyty natomiast jeden sygnał z wyjscia RF4 ale jak wciskam przycisk na pilonie który jest zaprogramowany na Panic od razu włącza się syrena.

robertm

Wystarczy wyłączyć w centrali "panic" a zostawić sterowanie wyjściem RF-4 za pomocą przycisku pilita

Rufus

A możesz mi zrobić zrzut albo pokazać w instrukcji gdzie to wyłączyć ??

robertm

W konfiguracji do danego przycisku po prostu dajemy : "brak funkcji"

Rufus

No ale jak wyłącze tą funkcję to pilot normalnie będzie mi działał na przycisku Nr 4 ?? Czyli uruchamiał tylko O4 ??

robertm

Dokładnie tak.
W pierwszej zakładce ustawiamy jak ma reagować na naciśniecie pilota centrala alarmowa i jest to niezależne od działania wyjść RF-4.
po wejściu w zakładkę "RF-4 programowanie"  ustawiamy jak mają działać wyjścia na odbiorniku radiowym RF-4