Ropam Neo Instalka Android .apk

Zaczęty przez krzysztof90, Czerwiec 06, 2021, 10:40:03

Poprzedni wątek - Następny wątek

krzysztof90

Gdzie mogę ściągnąć samą instalkę tego programu ( chciałem wgrać do monitora Hikvisiona Android-a)
muszę mieć plik.

RobertH

#1
Z Google Play ale obecna app nie będzie działać prawidłowo.
Aplikacja (specjalna wersja .apk) dla monitorów z Android w przygotowaniu - tryb poziomy, brak odwołania do sklepu Play itd.

wojtek06061989

Dokładnie to samo robiłem na monitorze Dahua (android) i też czekam na wersję pracującą w poziomie,  8)

itperfect

Nie żebym się czepiał, ale na tą wersje czekamy już chyba prawie rok. Czy jest jakiś przybliżony termin bo troche już wstyd?

Yaaro

Nie wiem czy to już nastąpiła owa "pozioma" wersja aplikacji. Z tego co widzę w sklepie Play 30.07.2022 nowa wersja z trybem  poziomym "zmiana orientacji w ustawieniach aplikacji". Nie wiem czy tylko ja nigdzie nie widzę tej opcji, automatyczne obracanie też nie działa a wszystko co do tej pory sobie " poukładałem" w menu skutecznie się rozsypało wywalając ikony na pół ekranu. Nie wiem czy tylko na moim modelu telefonu czy ktoś też ma takie perypetie.

RobertH

#5
Projekt aplikacji odbierany z centrali NeoGSM-IP to 3x4 a w NeoGSM-IP-64 są dostępne inne opcje ustawień projektu (5).
Zmiana orientacji: Ustawienia.
Przy zmianie orientacji kolumny zastępują wiersze K1=W1...

APK  do pobrania z naszego serwera na monitorach bez Google Play
https://ropam.com.pl/wsparcie/product/ropamneo/
Aplikacja testowana na wideodomofonach IP, Android 6.0 lub wyższy, nie jest wymagany Google Play: Hikvision, Dahua, Akuvox/Greon, Safe.

wojtek06061989

Aktualnie testuje na monitorze Dahua i wydaje się że jest ok 8)

arcadiusz