2 panele + jedna centrala NeoGSM IP

Zaczęty przez Wojciech80, Wrzesień 21, 2021, 22:51:33

Poprzedni wątek - Następny wątek

Wojciech80

Witam wszystkich,

Dziś zaskoczyła mnie 2 razy centralka.

Pierwsze zdarzenie banalne ale nie rozwiązałem go, że na pierwszym panelu TPR-4 odliczany jest czas na wyjście/wyjście. Na drugim panelu nie ma odliczania na wyjście/wejście.

Centrala obsługuje dwa niezależne pomieszczenia oddalone od siebie około 15 metrów. Są to dwa niezależne gabinety z osobnymi wejściami.
Utworzono dwie strefy pierwsza na 1 gabinet z czujką PIR na wejściu z opóźnieniem, oraz strefę druga na 2 gabinet również z czujką PIR na wejściu z opóźnieniem.

Zaznaczyłem czas na wejściu i wyjściu dla jednego i drugiego panelu TPR-4. Czy spotkał się ktoś z takim zdarzeniem?

Drugi problem to nadanie haseł dla poszczególnych stref.
Na 1 panelu z strefa 1 wszystko działa poprawnie, gdy chcę wprowadzić hasło na 2 panelu strefa 2 nie widzi haseł zapisanych i panelu 1.
Czy do każdego panelu trzeba podejść z osobna?

Proszę o pomoc w temacie.


Krq

CytatPierwsze zdarzenie banalne ale nie rozwiązałem go, że na pierwszym panelu TPR-4 odliczany jest czas na wyjście/wyjście. Na drugim panelu nie ma odliczania na wyjście/wejście.
Centrala obsługuje dwa niezależne pomieszczenia oddalone od siebie około 15 metrów. Są to dwa niezależne gabinety z osobnymi wejściami. Utworzono dwie strefy pierwsza na 1 gabinet z czujką PIR na wejściu z opóźnieniem, oraz strefę druga na 2 gabinet również z czujką PIR na wejściu z opóźnieniem.
Czyli masz 2 strefy, do każdej masz przypisany tylko jeden TPR-4 czy oba?

Wrzuć screena z konfiguracją, np.:

Krq