tpr4 aktualizacja

Zaczęty przez bialy75, Marzec 04, 2019, 10:18:06

Poprzedni wątek - Następny wątek

bialy75

Wikolejne pytanie jakie chciałem zadać dotyczy aktualizacji panelu do ver 1,9.
otóż postępując zgodnie ze wskazówkami i instrukcją podczas aktualizacji przechodzi czesc procedury po czym wyświetla się komunikat nie znaleziono urządzenia tpr4. system win wista home 64bit, kable usb z 5 już podłączałem. bot roader ląduje się ale nie wykrywa panelu program również reinstalowany kilka razy centrala to optima gsm. kable w kostce patrzac po otwarciu od prawej do lewej to pomarańczowy,pomarańczowo- bialy, zielony, zielono-bialy. Pomożecie

RobertH

Program zainstalowany i uruchamiany jako Administrator ?
https://ropam.com.pl/wp-content/uploads/2019/01/tpr4updater_instaler.exe

Panel podłączony po microUSB do PC i uruchomiony ze zworką PR?


bialy75

Tak Panie Robercie wszystkie czynności w/g instrukcji program pobrany zainstalowany z uprawnieniami  uruchomiony jako admin  w opcjach zgodność zmienione, że ma uruchamiać tez jako admin. po założeniu zworki długi sygnał bot loader laduje po czym komunikat brak komunikacji z panelem tpr4. Podjade kupie jeszcze inny kabel bo skończyły mi się już opcje. Ta operacja jest tak banalnie prosta a jest taki problem. Centrala zaktualizowana do najnowszego softu bez problemu, a tu klopot.

RobertH

Więc zmienne są trzy: komputer PC, kabel microUSB, panel dotykowy - złącze microUSB.

bialy75

Witam
Temat ogarnąłem. Przyczyną najprawdopodobniej był jakiś błąd PC na innym Pc sterowniki poszły bez problemu. Dziękuje za pomoc

ArturJa

Co nowego wnosi ta aktualizacja?