Zbrojenie i rozbrojenie wielu stref w Logic Processor - panel + pilot

Zaczęty przez nail, Lipiec 24, 2018, 13:06:41

Poprzedni wątek - Następny wątek

nail

Mam w domu 3 strefy, parter, piętro oraz garaż. Został dokupiony RF-4-2K z dwoma pilotami aby móc zazbroić i rozbroić cały dom z pilota. Do tego została utworzona dodatkowa strefa (wszystko), w której są wszystkie czujki. Jak wiadomo czujka należąca do dwóch stref musi być uzbrojona w obu strefach i tutaj zaczynają się problemy. Chciałbym móc zazbroić i rozbroić cały dom z pilota oraz moc zazbroić i rozbroić dowolną konfigurację stref na panelu TPR-1-O. Staram się to oprogramować w Logic Processor jednak nie jestem w stanie uwzględnić wszystkich przypadków, powstają konflikty. Czy ktoś miał podobną konfigurację w domu i może się podzielić rozwiązaniem? Z góry wielkie dzięki za pomoc.

robertm

Rozwiązanie jest opisane w nocie aplikacyjnej: an_optimagsm_zal_wyl_kilku_stref_pilotem.pdf

https://www.ropam.com.pl/pl/aplikacjeo.html

nail

Dziękuje bardzo notę aplikacyjną. Pilot miałem oprogramowany trochę inaczej i działał poprawnie jednak chciałbym mieć również możliwość zbrojenia każdej ze stref w każdej możliwej kombinacji z panelu TPR na przykład chcąc uzbroić strefę garaż automatycznie uzbraja się również strefa wszystko albo idąc spać na piętrze chce uzbroić strefę parter i garaż i automatycznie uzbraja się również strefa wszystko. Podobnie z rozbrojeniem.

robertm

Wszystko to o czym Pan pisze można skonfigurować . W nocie aplikacyjnej jest przykład.