Autor Wątek: Karta SIM w A2 Mobile  (Przeczytany 116 razy)

Zbiniek

• Newbie
  • *
Karta SIM w A2 Mobile
« dnia: Październik 01, 2021, 13:13:20 »
Cześć,

czytałem wątki nt kart SIM na tym forum. W jednym z wątków wyczytałem, że Ropam poleca Plusa lub Orange.

Ja natomiast zastanawiam się nad A2 Mobile (działa na nadajnikach Plusa). W ich Regulaminach nie doczytałem się o obostrzeniach zwykłych kart SIM w urządzeniach innych niż telefon.

Czy ktoś z Was korzysta w centralach z A2 Mobile i ma / miał jakieś problemy? Mieszkam w dużym mieście, problemu z zasięgiem nie ma (w rodzinie użytkujemy klika kart SIM A2 Mobile). Nadajnik od przyszłego miejsca instalacji, to jakieś 0,5 km.

Zbiniek

• Newbie
  • *
Odp: Karta SIM w A2 Mobile
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 14, 2021, 20:48:37 »
Widzę, że nikt nie używa A2 Mobile.

To może zapytam inaczej: jakie karty SIM (operator + taryfa / pakiet, cena) używacie w tym momencie i z którymi nie macie problemów (np. zastrzeżenia w Regulaminach odnośnie nieużywania ich w urządzeniach telemetrycznych (m2m)?

Mari00

• Newbie
  • *

wojtek06061989

• Full Member
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 15, 2021, 08:17:51 »
Powiem szczerze że zależnie od klienta używałem różnych kart i nigdy nie miałem problemów, w związku  z urządzeniami m2m.
U siebie mam Play (ze względu na to że inni operatorzy nie mają zasięgu) i nawet Fioletowi nie mają problemu :)

jqtz3k

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 15, 2021, 11:42:11 »
U mnie na karcie Play dosyć często nie można było zalogować się do centrali. Po zmianie karty na Plus problem ustąpił. Dział techniczny ropam również zaleca stosowanie innych kart niż Play.