Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Automatyka budynkowa i domowa / Sterowania NEO IP
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kjelcyn dnia Dzisiaj o 18:04:41 »
Witam.

Czy można w NEO IP GSM  zrobić z czujki ruchu podczas poruszania się np. w kuchni sterowania oświetlenia nocnego w połączeniu z czujnikiem zmierzchu oraz sterowaniem pompy cyrkulacyjnej.

pozdr.
2
Ogólne techniczne / Odp: ropambridge - problem z polaczeniem - dzis
« Ostatnia wiadomość wysłana przez roxe dnia Październik 15, 2021, 15:17:44 »
O, jednak.
Dzięki za info.
3
« Ostatnia wiadomość wysłana przez RobertH dnia Październik 15, 2021, 14:40:59 »
problem jest po stronie serwera, dostawca usług pracuje nad usunięciem awarii.
4
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wojtek06061989 dnia Październik 15, 2021, 14:17:00 »
od wczorajszego wieczoru nie działa ropam bridge, prawdopodobnie jest awaria po stronie serwera lub dostawców usług
5
« Ostatnia wiadomość wysłana przez roxe dnia Październik 15, 2021, 13:11:25 »
Właśnie widzę,że subskrypcja aplikacji RopamNeo wygasła mi 22-sty.
Więc już jakiś czas temu.
Czy to ma związek z brakiem wjazdu centrali do ropambridge? Ostatni raz wbijałem się do centrali zdalnie kilka dni temu...
6
Ogólne techniczne / ropambridge - problem z polaczeniem - dzis
« Ostatnia wiadomość wysłana przez roxe dnia Październik 15, 2021, 12:34:26 »
Siema, macie dzis moze problemy z polaczeniem z ropambridge ?
Moja centrala neogsm-ip dzis zglasza, ze nie moze sie podlaczyc...
7
Ogólne techniczne / Odp: Karta SIM w A2 Mobile
« Ostatnia wiadomość wysłana przez jqtz3k dnia Październik 15, 2021, 11:42:11 »
U mnie na karcie Play dosyć często nie można było zalogować się do centrali. Po zmianie karty na Plus problem ustąpił. Dział techniczny ropam również zaleca stosowanie innych kart niż Play.
8
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wojtek06061989 dnia Październik 15, 2021, 08:17:51 »
Powiem szczerze że zależnie od klienta używałem różnych kart i nigdy nie miałem problemów, w związku  z urządzeniami m2m.
U siebie mam Play (ze względu na to że inni operatorzy nie mają zasięgu) i nawet Fioletowi nie mają problemu :)
10
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zbiniek dnia Październik 14, 2021, 20:48:37 »
Widzę, że nikt nie używa A2 Mobile.

To może zapytam inaczej: jakie karty SIM (operator + taryfa / pakiet, cena) używacie w tym momencie i z którymi nie macie problemów (np. zastrzeżenia w Regulaminach odnośnie nieużywania ich w urządzeniach telemetrycznych (m2m)?
Strony: [1] 2 3 ... 10