Nowa wersja RopamDroid 1.9 - za małe ikony

Zaczęty przez glider33, Listopad 28, 2015, 22:37:00

Poprzedni wątek - Następny wątek

glider33

Dzięki włączonym automatycznym aktualizacjom sklepu google play, zostałem dzisiaj uszczęśliwiony nową wersją RopamDroid i niestety jeżeli chodzi o wygląd pulpitu aplikacji to jest gorzej jak było. O ile nowa szata graficzna ikon jest jeszcze do przyjęcia to ikony statusu centrali (zasięg GSM, GPRS, zasilanie, itd) są zdecydowanie za małe, wręcz mikroskopijne i ciężko z daleka cokolwiek z nich odczytać. Ikona zamkniętej kłódki jest wielkości główki od szpilki na ekranie LG G2 mini (ekran 4,7"), także proszę o znaczne zwiększenie rozmiaru tych ikon, a do czasu aktualizacji proszę o podanie linka do poprzedniej wersji, czyli 1.85.




Przy okazji chciałem zapytać o ikonę trójkąta z wykrzyknikiem, która widać na powyższym zrzucie. Na centrali nie mam żadnych awarii, także nie rozumiem co oznacza tak ikona ?
Poza tym nowa wersja  RopamDroid miała naprawić błędne uzbrajanie stref w czuwanie nocne (problem zgłaszany mailowo do serwisu) jednak nadal po zaznaczeniu do uzbrojenia tylko jednej strefy w czuwanie nocne, centrala uzbraja wszystkie dostępne strefy w czuwanie nocne.

Na stronie centrali OptimaGSM pojawiła się nowa wersja oprogramowania 1.9  Czy można wrzucić również plik z listą zmian w stosunku do poprzednich wersji ?