Aero bezprzewodowy system rozwój na przyszłość?

Zaczęty przez arcadiusz, Grudzień 30, 2018, 13:17:25

Poprzedni wątek - Następny wątek

arcadiusz

Witam, pojawił się problem z roletą elektryczną, a dokładnie mówiąc musi ona być sterowana zdalnie - brak okablowania sterowania, jest możliwość dociągnięcia zasilania.
Czy w waszych planach jest przewidziany sterownik do rolet, czy pozostaje mi się posiłkować inną firmą?
Czy w ogóle planujecie poszerzenie inne urządzenia wykonawcze do aero?

robertm

Planujemy wprowadzenie w 2019 r sterowników roletowych z komunikacją radiową

arcadiusz

W takim razie w jakim miesiącu można się spodziewać produktu i czy to będzie działać z aero?

wojtek06061989

Witam,

Jak sytuacja z bezprzewodowym sterownikiem do rolet?
Czy jest znana data premiery?

robertm


wojtek06061989

Witam, ponawiam pytanie o termin dostępności i czy sterownik będzie oparty o Aero czy coś nowego? Gdzieś czytałem o planach Aero2 ale nie wiem czy to prawda?

RobertH

To nie będzie Aero tylko nowy system bezprzewodowy i nowa rodzina urządzeń w tym do automatyki domowej.

wojtek06061989

Bardzo dziękuję za odpowiedz, gdyż planowałem zakup aero ze względu na potrzebę dołożenia bezprzewodowych czujników temp. i przyszłościowo rolet.
Czy można prosić o mniej więcej termin dostępności?


hudy

Czy aero oraz nowy system będą kompatybilne oraz jakie nowości wprowadzi nowy sysrem? Chcę rozszerzyć centralę o aero. Nie wiem czy kupować aero czy czekać na nowości.

wojtek06061989

W sumie to tak jak ja, a więc przyłączam się do pytania  ;)

RobertH

Nowy system bezprzewodowy (Air) nie będzie kompatybilny z Aero.
Urządzenia 'security' - będą odpowiedniki obecnych Aero  + urządzenia do automatyki domowej tj. moduł rolety, przekaźnik, przekaźnik light (z wejściem lokalnym) itd.
System 'Air' będzie kompatybilny z centralami NeoGSM-IP/IP-64 i następnymi np. NeoLTE-IP-64, OptimaLTE-IP.
Urządzenia obecnie w testach itd. dostępność na razie nie określona.

wojtek06061989

Cytat
Urządzenia 'security' - będą odpowiedniki obecnych Aero  + urządzenia do automatyki domowej tj. moduł rolety, przekaźnik, przekaźnik light (z wejściem lokalnym) itd.
Świetna informacja, taki przekaźnik poduszkowy z wejściem lokalnym do idealna opcja, aby rozbudować standardowe oświetlenie do SMART i zachować lokalne przyciski  ;D a czy będzie też współpracować z wyłącznikiem schodowym?  ;)

Zbig10101

Czy w temacie urządzeń Air jest jakiś konkret termin?

wojtek06061989

Też chętnie dopytam jak postępy nad tym systemem.
Zwłaszcza sterownik rolet by się przydał sporo klientów chce sterować roletami ale wcześniej nie przewidziano okablowania  :)

hudy

Gdzie można dostać i w jakiej jest cenie  bezprzewodowa czujka zalania? Pytam po sklepach ale nikt nie ma jej w ofercie.