Bramka domofonu

Zaczęty przez mariuszk, Sierpień 24, 2020, 14:44:43

Poprzedni wątek - Następny wątek

mariuszk

Witam, mam centralkę NEO i dedykowana do niej była niedostępna już bramka VAR-1.
Obecnie można kupić bramkę VAR-1U.
W dokumentacji napisane ,że współpracuje z Optima.
Na stronie ,że współpracuje z :OptimaGSM lub NeoGSM-IP(-64) lub MultiGSM/-PS 2.
Mam w związku z tym ptanie:
czy Var-1U współpracuje z NEO ??
Mam nadzieję,że  nie jest napisane , gdyż ta centralka nie jest już dostępna ? ;D
Mam już dłuższy czas NEO i jestem zadowolony, może trzeba będzie przejść na nowsze  8) .
Pozdrawiam, Mariusz

stopi

Jestem instalatorem ropama i uwielbiam te produkty.... oprócz Var-1u. Nie działa to prawidłowo z żadnym obecnie produkowany wideodmofonem Vidosa. Wysylam różne modele do Ropama i nic nie udało się zrobić. Mam nawę kilka modułów na sprzedaż . Chętnie sprzedam w dobrej cenie.
Moduł dział z opitmą i neo IP i 64

mariuszk

Widać stare NEO z nową bramką VAR1U nikt nie testował, albo nie chce się pochwalić  ;).
Wymarzył mi się wideodomofon Zamel  8). Jak mnie poinformował producent domofonu ich produkt nie będzie współpracował z bramką VAR1U. Można do niego dokupić bramkę IP. Tu mam pytanie , możne ktoś instalował taką bramkę lub podobną ?
Z tego co się orientuję to trzeba zainstalować w telefonie aplikację i mieć cały czas "net-a" żeby "dzwonił " telefon.
Następne niewiadome: czy aplikacja w telefonie musi działać cały czas w tle ? nie zżera baterii? jakie jest opóźnienie ?
Może ktoś testował coś podobnego i może coś polecić.