Karta SIM w A2 Mobile

Zaczęty przez Zbiniek, Październik 01, 2021, 13:13:20

Poprzedni wątek - Następny wątek

Zbiniek

Cześć,

czytałem wątki nt kart SIM na tym forum. W jednym z wątków wyczytałem, że Ropam poleca Plusa lub Orange.

Ja natomiast zastanawiam się nad A2 Mobile (działa na nadajnikach Plusa). W ich Regulaminach nie doczytałem się o obostrzeniach zwykłych kart SIM w urządzeniach innych niż telefon.

Czy ktoś z Was korzysta w centralach z A2 Mobile i ma / miał jakieś problemy? Mieszkam w dużym mieście, problemu z zasięgiem nie ma (w rodzinie użytkujemy klika kart SIM A2 Mobile). Nadajnik od przyszłego miejsca instalacji, to jakieś 0,5 km.

Zbiniek

Widzę, że nikt nie używa A2 Mobile.

To może zapytam inaczej: jakie karty SIM (operator + taryfa / pakiet, cena) używacie w tym momencie i z którymi nie macie problemów (np. zastrzeżenia w Regulaminach odnośnie nieużywania ich w urządzeniach telemetrycznych (m2m)?


wojtek06061989

Powiem szczerze że zależnie od klienta używałem różnych kart i nigdy nie miałem problemów, w związku  z urządzeniami m2m.
U siebie mam Play (ze względu na to że inni operatorzy nie mają zasięgu) i nawet Fioletowi nie mają problemu :)

jqtz3k

U mnie na karcie Play dosyć często nie można było zalogować się do centrali. Po zmianie karty na Plus problem ustąpił. Dział techniczny ropam również zaleca stosowanie innych kart niż Play.