IOS Optima

Zaczęty przez prezes50, Luty 29, 2020, 13:01:40

Poprzedni wątek - Następny wątek

prezes50

Witam serdecznie. Mam problem po ostatniej aktualizacji aplikacji na Iphone. Czy to jest jakis problem z strony mojego telefonu ? Instalacja na nowo aplikacji nie pomogła .

RobertH

Prawdopodobnie w iOS jest włączony 'tryb ciemny'.
Aplikacja nie jest na razie przystosowana do zmiany tła tj. tylko tryb domyślmy jasny.

prezes50

Witam ,
Panie Robercie zgadza się w  ios jest wlączony tryb ciemny i był cały czas , nigdy nie było problemu do odpalenia  aplikacji  3 dni temu , myslalem ze  jakas aktualizacja aplikacji  sie pojawiła .

RobertH

#3
Tryb ciemny (dark mode) jest dostępny od iOS 13
i wcześniej go nie było  (w iOS 12 było jeszcze odwrócenie kolorów, taka 'namiastka' trybu ciemnego).
Aplikacja miała także aktualizacje ze względu na połączenia z internetem w nowym iOS.

prezes50

Chyba się nie rozumiemy , tryb Cięmny w telefoie  mam właczony od samego początku IOS 13  ( czyli ponad pół roku) . aplikacja  OPTIMA działał normalnie  cały czas  , na biało i wszystko wyswietlało normalnie , do czwartku /piątku  momo ze nic nie robiłem ani z aplikacja ani z systemem ios. poprostu weszłem w aplikacje  jak zawsze i chciałem załączyc system , nawet nie mam jak tego zmienic tak jak to było do tego czwartku. zaznaczam raż jeszcze nic nigdzie nie zmieniałem , tym bardziej tryby jasny/ciemy czy kolory .

RobertH

Analizujemy i odpowiemy w tym temacie.