Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Centrale alarmowe / Odp: Panel TPR-4 - jak zmienic jezyk na angielski
« Ostatnia wiadomość wysłana przez robertm dnia Dzisiaj o 11:14:17 »
Należy zmienić oprogramowanie całego TPR-4 na wersję angielską poprzez uaktualnienie firmware.
Proszę napisać maila na nasz serwis - prześlemy odpowiedni plik w odpowiedzi.
2
Centrale alarmowe / Panel TPR-4 - jak zmienic jezyk na angielski
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Ciechal dnia Dzisiaj o 10:21:16 »
Witam,

Jak w temapcie. Potzrebuje zmienic jezyk komunikatow na Angielski. Bylo juz kilka watkow odnosnie tego ale kazdy bez odpowiedzi. Czy to oznacza ze nie ma mozliwosci zrobienia tak prostej zmiany w tak dobrze rozbudowanym systemie ?

Moge zmieniac ikonki, podpisywac je dowolnie, ale potrzebuje rowniez aby komunikaty systemowe wyswietlane na panelu byly w j, angielskim.

Pozdrawiam
3
Oprogramowanie / Odp: RopamBridge
« Ostatnia wiadomość wysłana przez robertm dnia Wrzesień 20, 2021, 09:37:05 »
Aplikacje różną się i są inne do każdej serii urządzeń. 
4
Oprogramowanie / Odp: Czy dostęp przez RopamBridge jest możliwy przy wifi ?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez killergr dnia Wrzesień 16, 2021, 13:02:49 »
Z jakiegoś powodu po kilku dniach zaczęły przychodzić powiadomienia, co prawda z opóźnieniem 1-3min ale są.
Czasem jednak znów mają zapaść.
Poza tym w logach 3 urządzeń jakie obsługuję mam ciągle komunikaty o utraconym połączeniu z RopamBridge.
Chyba jednak nie radzicie sobie z ilością urządzeń jakie się z Wami łączą...
5
Oprogramowanie / Odp: RopamBridge
« Ostatnia wiadomość wysłana przez killergr dnia Wrzesień 16, 2021, 13:00:39 »
Jeśli obsługuję centrale przez RopamBridge i dokupuję moduł BasicGsm to muszę kupić drugą licencję ? Tak przynajmniej pokazuje mi apka, mimo że na tym samym telefonie mam obie apki to RopamNeo działa a RopamBasic przekierowuje mnie do zakupu.
Przecież to chore - na szkoleniach mówiliście że to licencja na korzystanie z rozwiązania podobnego do DynDns ale zarządzanego przez Ropam a tu mając 3 różne apki muszę wydać 3x wartość licencji.
6
Centrale alarmowe / Fałszywe alarmy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Michal.malec dnia Wrzesień 10, 2021, 09:51:18 »
Dzień dobry,
ostatnio zaczęły się problemy z fałszywymi alarmami w jednej strefie. W strefie są zainstalowane dwie czujki ruchu Bosch Blue Line Dualne. Wg pamięci zdarzeń dochodzi do naruszenia linii nr 5, czyli czujka ruchu, a po paru sekundach koniec naruszenia linii. Wygląda to tak, jakby czujka coś wykrywała. Proszę o poradę co może być przyczyną fałszywych alarmów.

7
Automatyka budynkowa i domowa / Odp: Sterowanie grupą rolet-przekaźniki
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wojtek06061989 dnia Wrzesień 09, 2021, 07:32:36 »
SROL-S do puszki i po problemie  8)
8
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Paweł dnia Wrzesień 09, 2021, 07:09:18 »
Dokładnie tak, jak napisałem wczesniej. Nie mam żadnych sterowników, tylko sterowanie z klawisza. Opcja jest taka, ze do centralin od każdej rolety jest położona skretka.
Myślałem, wysterować to przez przekaźniki. Tylko co z logiką zamykano z aplikacji i jednocześnie otwierano z przycisku. Teoretycznie jest to mało prawdopodobne, ponieważ miałby to służyć tylko jako centralny wlacznik/wyłącznik.
9
Ogólne techniczne / Odp: Dylematy przed zakupem
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Hamster500 dnia Wrzesień 06, 2021, 13:14:42 »
Ja z kolei zastanawiam się jeszcze w tym roku nad montażem alarmu do domu (ponad 200 m kw) i też sam w sumie nie wiem na jaką firmę się zdecydować.
10
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wojtek06061989 dnia Wrzesień 06, 2021, 12:48:53 »
Coś czuję że kolega nie ma żadnych sterowników, pewnie bezpośrednio załączanie poprzez łącznik i nic więcej
Strony: [1] 2 3 ... 10