Keyfob Aero -- zazbrajanie kilku stref jednym przyciskiem ???

Zaczęty przez cbool1987, Maj 30, 2017, 23:00:16

Poprzedni wątek - Następny wątek

cbool1987

Witam!
Posiadam centralę alarmową OPTIMAGSM  i pilot Keyfob . Mam dwie strefy Parter i Piętro i chciałbym jednym przyciskiem piota zazbrajać  i rozbrajać obie strefy . Szukałem w notach aplikacyjnych ale nie znalazłem żadnej podpowiedzi jak to zrobić . Czy jest to do zrobienie w LogicProcessor jeśli tak to proszę o przykład  Pozdrawiam

robertm

Witam,
Jest to możliwe.
noty aplikacyjne zawierające informację na ten temat:
an_optimagsm_Sterowanie_czuwaniem_strefy2_w_zaleznosci_od_strefy_1.pdf
an_optimagsm_pilot_uzbrojenie_sterowanie.pdf
an_optimagsm_sterowanie_wyjsciami_KeyfobAero.pdf

W załączniku prosta logika - naciśnięcie przycisku 5 na KeyFob spowoduje uzbrojenie stref 1 i 2

cbool1987


tykasan

Witam,
Chętnie pociągnę temat dalej.
Czy można jednym przyciskiem uzbrajaći rozbrajać kilka stref na raz? Co by nie musieć przypisywać dwóch przycisków?
Marcin.

robertm

Tak można za pomocą własnej funkcji w LP. w załączniku do mojego poprzedniego postu zamieściłem przykład.

tykasan

Dzien Dobry Panie Robercie,
Czyli ARMF uzbroi i rozbroi obie strefy, po ponowynym nacisnieciu przycisku na pilocie?
M.

teraz pod przyciskiem 1 mam uzbrajanie strefy 1,2, a pod 2 przyciskiem mam rozbrajanie strefy 1,2
nie potrafię zrobic tak by pod jednym przyciskiem nr.1 były by zaprogramowane dwie akcje.

robertm

można dodać warunek sprawdzania aktualnego stanu czuwania - i wykonanie przeciwnego
przykład w załącznikach.


tykasan

Dziekję za rozwiązanie, nie pomyslalem, żeby tak to zrobic.
Pozdrawiam
M