Bezprzewodowe systemy alarmowe – Ropam Elektronik

Witamy na stronie firmy Ropam Elektronik oferującej bezprzewodowe systemy alarmowe. Naszą specjalnością jest ochrona i automatyka dla domu. Z naszą pomocą zadbasz o bezpieczeństwo w domu czy firmie. Zajmujemy się projektowaniem i produkcją urządzeń elektronicznych, które ochronią Twój dom przed włamaniem. Bezprzewodowe systemy alarmowe można łączyć z automatyką budynkową i tworzyć centrale alarmowe umożliwiające kontrolę wszystkich urządzeń w domu. Warto też dodać, że systemy alarmowe tego rodzaju można rozbudowywać o dodatkowe elementy, co czyni je bardzo uniwersalnymi urządzeniami.

Nowoczesne rozwiązania i urządzenia dla domu

Nowoczesne urządzenia i rozwiązania dla domu firmy Ropam Elektronik są cenione przez instalatorów i użytkowników. Duży wpływ ma na to nieustanny rozwój, ulepszanie produktów, niezawodność oraz wsparcie techniczne dla klientów. Jeśli interesuje Cię skuteczny system alarmowy do domu, to warto skorzystać z naszych usług. Nasze rozwiązania umożliwiają komfortowe korzystanie z domów czy budynków firmowych. Ułatwienia obejmują m.in. inteligentne oświetlenie domu. Za pomocą telefonu możesz kontrolować światło w swoim otoczeniu. Automatyczne zarządzanie włączaniem i wyłączaniem światła pozwoli Ci zaoszczędzić na rachunkach. Poza tym podczas Twojej nieobecności system może symulować zapalonymi światłami, że jesteś w środku i tym samym odstraszyć intruzów.

Maksymalne zautomatyzowanie budynku pozwala między innymi na sterowanie przez telefon alarmem, ogrzewaniem, klimatyzacją, monitoringiem czy bramą wjazdową. W przypadku wykrycia jakichkolwiek nieprawidłowości użytkownik systemu otrzyma szybkie powiadomienie, co umożliwi natychmiastową reakcję. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Aby zmienić strefę należy się zalogować i następnie kliknąć na wybraną strefę na dole strony głównej www.ropam.com.pl
Brak dostępu do wybranej strefy